Zmiana godzin pracy

dodany przez
Sezon powoli dobiega końca (choć mamy nadzieję, że nie przestaniecie jeździć na rowerach), więc i my tradycyjnie przechodzimy na jesienno-zimowe godziny pracy. Sieć naszych sklepów i serwisów we Wrocławiu już od najbliższej soboty będzie pracować zgodnie z nową ramówką.
Technologia marki google z każdym rokiem pozwala nie tylko eksplorować wirtualny świat, ale także w nim zaistnieć. Idąc z duchem czasu postanowiliśmy zaprosić was do odwiedzenia naszych sklepów w bardzo specyficzny sposób… w zasadzie to wirtualny sposób.
W związku z Targami Bike-Expo w Kielcach nasze sklepy we Wrocławiu będą nieczynne w najbliższy czwartek 29 września.
W gronie klientów zawsze znajdzie się ktoś, kto wie, czego potrzebuje. I co ciekawsze – jego wizja wcale nie należy do tych standardowych. Często projekty wiążą się z nieszablonowym podejściem i umiejętnościami. Interesują was takie historie? Jeśli tak, to opowiemy wam o szczególnym rowerze.

Dwa złota dla Scotta!

dodany przez
Igrzyska Olimpijskie w Rio to już przeszłość, ale emocje i wspomnienia jeszcze długo będą krążyć w naszej pamięci. W końcu impreza okazała się niezwykle udaną – zwłaszcza w przypadku kolarzy górskich reprezentujących barwy marki Scott.
Showing 1 to 5 of 38 (1 Pages)