Od dłuższego czasu honorujemy naszych klientów Kartą Stałego Klienta. Dzięki niej każdy następny zakup jest w lepszej cenie. A jak wiadomo – jeśli gotówka zostanie w portfelu, to można wydać ją na coś innego… na przykład wypad do jednego z naszych partnerskich Hoteli.

Lipcowy zjazd cenowy!

dodany przez
Z czym kojarzy wam się lipiec? Wakacje? Wyjazdy? Urlop? A może spora doza szaleństwa i realizowania swoich pasji? Jeśli tak, to jesteście na słusznej drodze. A my? My chcemy dorzucić do tej puli jeszcze coś równie emocjonującego – rowerowy zjazd cenowy w sklepach Pro-Bike!

Odzieżowe promo -20%

dodany przez
Odzieżowe promo -20%. Promocja dotyczy całej kolekcji letnich ubrań, jaką znajdziecie w naszych sklepach.
Kolarstwo stale ewoluuje, a razem z nim zmienia się perspektywa i oczekiwania dotyczące sprzętu sportowego. Nie chodzi już o to, by kupić produkt dobrej jakości i po prostu z niego korzystać. Dziś modne i niezaprzeczalnie przydatne jest także precyzyjne dopasowanie komponentów do konkretnego ridera.
Przyszła wiosna, przestawiliśmy zegarki, a dzień robi się coraz dłuższy. W związku z tym mamy więcej czasu na jazdę i rowerowe aktywności – zwłaszcza po pracy. Wychodząc ku potrzebom naszych klientów uruchomiliśmy ponownie letnie godziny pracy.
Showing 1 to 5 of 33 (1 Pages)