W związku z Targami Bike-Expo w Kielcach nasze sklepy we Wrocławiu będą nieczynne w najbliższy czwartek 29 września.
W gronie klientów zawsze znajdzie się ktoś, kto wie, czego potrzebuje. I co ciekawsze – jego wizja wcale nie należy do tych standardowych. Często projekty wiążą się z nieszablonowym podejściem i umiejętnościami. Interesują was takie historie? Jeśli tak, to opowiemy wam o szczególnym rowerze.

Dwa złota dla Scotta!

dodany przez
Igrzyska Olimpijskie w Rio to już przeszłość, ale emocje i wspomnienia jeszcze długo będą krążyć w naszej pamięci. W końcu impreza okazała się niezwykle udaną – zwłaszcza w przypadku kolarzy górskich reprezentujących barwy marki Scott.
Od dłuższego czasu honorujemy naszych klientów Kartą Stałego Klienta. Dzięki niej każdy następny zakup jest w lepszej cenie. A jak wiadomo – jeśli gotówka zostanie w portfelu, to można wydać ją na coś innego… na przykład wypad do jednego z naszych partnerskich Hoteli.

Lipcowy zjazd cenowy!

dodany przez
Z czym kojarzy wam się lipiec? Wakacje? Wyjazdy? Urlop? A może spora doza szaleństwa i realizowania swoich pasji? Jeśli tak, to jesteście na słusznej drodze. A my? My chcemy dorzucić do tej puli jeszcze coś równie emocjonującego – rowerowy zjazd cenowy w sklepach Pro-Bike!
Showing 1 to 5 of 36 (1 Pages)