Bike-SkiCenter Scott Wrocław Team

Nabór do Bike-SkiCenter Scott Wrocław Teamu

nasz team 2

Kochasz jazdę na rowerze i za każdym razem nie możesz doczekać się kolejnego „kręcenia” w terenie? A może w dodatku lubisz jeszcze rywalizację z własnymi słabościami, trudną trasą i dobrze przygotowanymi rywalami? Jeśli łączysz w sobie miłość do rowerów i ścigania, to chcemy zaprosić Cię do współpracy… sportowej współpracy!

Rozpoczynamy nabór do naszego teamu Bike-SkiCenter Scott Wrocław. Obecnie drużyna liczy 6 zawodników, którzy plasują się w przedziale 10-100 miejsca. Ekipa naszych zawodników będzie podzielona na dwa składy: Elita i Amator. Zarówno jedni jak i drudzy mogą liczyć na wsparcie i godne reprezentowanie barw sieci Pro-Bike.

nasz team

Jeśli masz w sobie żyłkę sportowca i lubisz rowerową rywalizację wyślij nam swoje sportowe CV. Napisz kilka słów o sobie, swoich rowerowych osiągnięciach i sprzęcie, na którym jeździsz. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy najciekawsze i dołączymy do składu teamu. Kontaktując się z nami poznasz także warunki, jakie oferujemy naszym przyszłym zawodnikom i zawodniczkom.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres: team@pro-bike.pl

Zachęcamy również do skorzystania z usług sklepu oraz serwisu Pro-Bike. W naszym asortymencie znajdą Państwo różne typy rowerów, a także części zamienne i akcesoria. Prawdziwa okazja!